Motorr Me 4 Rrota Ne Shitje

	com: Motore (mbi 50 cc) në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Motore (mbi 50 cc) në Kosovë dhe Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir. Ne kete apartament jane te instaluar sistem kondicionimi,sistem kundra zjarrit si dhe sistem sigurie me kamera. Motorr Atv ( 4 rrota ) • pin. 8 sekonda, ndërsa shpejtësia e lartë. Makina eshte vetelevizese me 3 rrota gome te reja, mekrah ngrites 19. Coolster 125cc RacerPro 4 Wheeler Quad C-ATV-3125C - Duration: 1:21. com - Falas. 2 motorra atv 250cc dhe gilera 50cc • pin. pallat i ri me 12 kate. Ku në 2007-ën fitoi kampionatin Australian të Formula 3 në duart e Tim Macrow. 4 individ Tiranë Me Marrveshje. Okazion-Shes Peugeot 206 Quicksilver 2001, motorr 1. Motorr me 4 rrota; Motorra te tjere; Prane Postes ne Skele +355. Jep ne shitje. 1-Banjo-Wc. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Ky mbajtes levizes ne 4 rrota dhe 2 frena, ju mundeson qe shume lehte ta levizni shtepizen tuaj dhe ta ben. com Shtepi te mobiluara bukur dhe njoftime per apartamente me cmime okazion, okazion apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje apartamente ne shitje fier motor me kater rrota shtepi ne shitje ne sarande gazeta shitje shtepish shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi me qera ne lezhe apartamente ne shitje ne qerret skee te shkurta me. +355698471216 Ne gjendje te re, 60mij km te kaluara e sapo ardhur nga zvicra, me 3 televizor, tapiceri lekure origjinale full opcion e pershtatshme per njerez qe e duan luksin. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. 😍Ky është Mercedes Benz AMG * 4 Motorr * 2 sedilje lëkure ! - Bateri 12 volt dhe 4 Motorë !! Dy vënde lëkure të buta, drita LED - Goma të buta mishi, Bluetooth Audio, Radio FM, Hyrje në Muzikë MP3, Pedale gazi të Këmbës, kater goma aktive. Motorr me 4 rrota. Mbrapa Lsi-së ne zonen e ish Bllokut tirane. 	Patent-Motorwagen e ka krijuar Karl Benz në 1885-ën dhe e ka shitur atë për 600 marka gjermane në atë kohë, rreth 3,500 euro të sotshme, transmeto. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Përvec avantazheve të tjera thjeshtësia e përdorimit dhe montimit në vetëm 60 sekonda është një veçori tjetër që e bën GeoOrbital një produkt të suksesshëm pavarësisht çmimit pak të lartë prej 800 $. Shitje kokaine në Tiranë me motorr picash, klientët e porosisnin me telefon E Diel 1 Shtator 2019, 12:04 Gazeta Shqip Shitësit shqiptarë të drogës kopjojnë gangsterët anglezë, të cilët sikurse njoftoi edhe media britanike kishin gjetur një mënyrë krejt origjinale për të shitur drogë. Sajt uebi argëtimi. Çmimi sipas marrveshjes. Apartamenti eshte i organizuar ne hyrje nga korridori,salloni i ndenjes me kuzhine me vete,dhoma e gjumit si dhe nje tualet. 4 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar motorr 1. Motorr elektrik per femije te moshave 2-4 vjec. 5TDl V6 Posedon: Vitin e prodhimit 2000, ABS , AirBag , ESP ,Klimatronic, Central , Dritare me rrym, Pasqyre me rrym + nxemje, Bordcomputer, Shiber elektronik, Timonin me levizje posht lart Dritat Xenon Fabrikisht + Halogenka Central me dirigjus, hapjen dhe mbylljen e dritareve me dirigjus nga largsia RKS i sapo skaduar ,Motorr te vitit 2004 163Ps Shum e shpejt me hargjime mesatare. 2016' Marlin. 5TDl V6 Posedon: Vitin e prodhimit 2000, ABS , AirBag , ESP ,Klimatronic, Central , Dritare me rrym, Pasqyre me rrym + nxemje, Bordcomputer, Shiber elektronik, Timonin me levizje posht lart Dritat Xenon Fabrikisht + Halogenka Central me dirigjus, hapjen dhe mbylljen e dritareve me dirigjus nga largsia RKS i sapo skaduar ,Motorr te vitit 2004 163Ps Shum e shpejt me hargjime mesatare. Shtepija posedon kete renditje; Kati i 1 posedon. 👽 SHQIPGaming Facebook: https://goo. Zgjedhni motorra nga markat më të njohura si Yamaha, Suzuki, Kawasaki, motorra me 4 rrota dhe motorra sportiv në gjithë Kosovën. Përjashtim bënte 190-class me treguesin numerik "190" për të treguar nivelin e hyrjes në model bashkë me cilindratën nga e djathta (190E 2. -Apartamente ne shitje 2+1 me siperfaqe ndertimi 110 m2, 114 m2 dhe 125 m2. Motorra ne shitje ne oferte dhe me cmim okazion. Ajo është prodhuar më 29 janar të vitit 1885. 	Apartamentet ndodhen ne katet 2 ( kati i dyte nga deti) 3 (kati i tret nga deti) 4(kati i katert nga deti) 5 (Kati i peste nga deti) Cmimi:800 € m/2 (i diskutueshem) 10% mundesi zbritje te cmimit aktual. al dhe gjej motor me katër rrota nga markat e ndryshme si: Kymco kxr, Atv sport, Honda, Yamaha, Atv Polaris, për fëmije, Suzuki, Sym, Can-AM Maverick, Quad, Adly dhe shumë lloje tjera. Por pasi u konsultova edhe me inxhinierët që e kanë prodhuar këtë motorr, dhe bëra axhustimin, tani ky motorr përbrënda qytetit konsumon diçka tek 14-16 litra/100km, ndërsa jashtë qytetit diçka tek 10 litra/100km. Krijo një llogari të re. Per te transmetuar shpalljet e juaja ne emisionin Live Komerc telefono ne 045/ 8-9-10-11. Volkswagen ka nisur shitjet e T-Roc R të ri në tregun evropian si versionin më të fuqishëm midis SUV-ve të tij kompaktë. com: Motore (mbi 50 cc) në shitje në Lushnjë - Kerkoni ose postoni tani Motore (mbi 50 cc) në Lushnjë ! Shpallje falas ne MirLir. Gta Samp Shkum Ne Mouth Chilliad Me Motorr Me 4 rrota | Matrix Gamer by MatrixGamer21 in u/MatrixGamer21 [–] MatrixGamer21 [ S ] 0 points 1 point 2 points 1 year ago (0 children) Subscribe For More!!. 20 me gjersi 2. Nëse jeni duke kërkuar një automjet për të shijuar adrenalinën që ofrojnë terenet malore. Automjete, aeroplanë dhe varka. 0-litërsh turbo-mbushës që siguron 300 kuaj fuqi me një automatik DSG me 7 shpejtësi si opsioni i vetëm. Motorra piaggio liberty 125cc - Motorra ne shitje Motorra Piaggio Liberty 125cc: pin. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 46. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe investuar nga vet pronari ekzistues. Posta Juaj – Reklama me email (Email Marketing) – Ne shitje Ne shitje: Toyota Hilux 4×4 D-4D: pin. Shitje kokaine në Tiranë me motorr picash, klientët e porosisnin me telefon E Diel 1 Shtator 2019, 12:04 Gazeta Shqip Shitësit shqiptarë të drogës kopjojnë gangsterët anglezë, të cilët sikurse njoftoi edhe media britanike kishin gjetur një mënyrë krejt origjinale për të shitur drogë. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Motorr elektrik per femije te moshave 2-4 vjec. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. I ka te bera te gjitha instalimet hidraulike, elektrike dhe tualeti eshte i kompletuar me punime ekstra. 		6 NAFTE | Tiranë (4 days ago) Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1. Blej motor me 4 rrota në tregun më të madh online. Kati i 2 posedon. Vlora eshte Ikona e turizmit Shqiptare, te besh pushime ne Vlore eshte nje eksperienc e paharrueshme. com: Motore (mbi 50 cc) në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Motore (mbi 50 cc) në Kosovë dhe Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir. T-Roc është Volkswagen SUV i parë me vlerësim R që ka një vend të veçantë në botën e makinave. Ne shitje Peugeot 206 e vitit 2002. 6 nafte kambio automatike viti prodhimit 2016 eco drive stratstop sedile elektrike tavan panoramik+baxha xhami navigator klima kompiuter bordi ngrohje timoni mbyllje qendrore abs esp radio cd+aux+usb+tel komanda ne timon pilot automat xhama eklektr. Jane te ftuar te gjithe te interesuarit per te derguar ofertat e tyre financiare me zarf te mbyllur prane Zyre se Protokollit ne adresen : Kullat Binjake. 0si benzine+gas , X-Drive,272hp,PANORAMA,fundi 2008,sallon lekure,275. Motor mbi 50cc të përdorur dhe të ri në shitje në Shqipëri. -Vileta Dupleks ne shitje 4+1 me siperfaqe ndertimi 337. Shitet Gomone,Marke Marlin,5 m, me motorr Mercury 40 hp,4 kohesh,180 or pune,Aksesor ecoskandal, me karrel,dokumentat gati per te dale ne det,Cmimi: 7500€. Makina me Qera ne Rinas +355695597695. Njoftimefalas. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Motorra Ne Shitje. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe investuar nga vet pronari ekzistues. 20 me gjersi 2. Makina ne shitje - FORD FOCUS, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1. banesa ndodhet ne katin e 10, eshte e kompletuar me mobilje dhe me guzhine te re. 	Motor me katër rrota në shitje. PAMJET/ Stallone nxjerr në shitje makinën e tij përrallore, një “apartament” mbi katër rrota 14 August, 2020 bora. Shikoni njoftimet në MerrJep. Shes makine private alfa Romeo ne gjendje te mire me impjant gazi shume ekonomike ne konsumim per me shume informazione me kontaktoni ne whatsapp 00393480039905 Vetura në Shitje — Prishtinë — 4 years më parë. Shitet motorri atw ne gjendje te rregullt Motorr me katër rrota ATV Motorr ATV mini Motorr me katër rrota në shitje Motorra Kawasaki me Atv motorr Bmw 320 Atv motorr me 4 rrota Atv Skuter Yamaha Motorr me rrym Pikap Bager Motorr Atv 250cc Raptor Atv 125CC bicikleta lifan motorr me 4 rrota Akita At 125 cc ATV Motorr me 4 rrota Guma. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. com Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. folder Categories (soon) import_contacts Documents. Jep ne shitje. Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar motorr 1. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Killer 0:19. Shitet Motor 50cc me 4 rrota/motor so 4 traklla. 8 based on 11 Reviews "Golf 4". I ka te bera te gjitha instalimet hidraulike, elektrike dhe tualeti eshte i kompletuar me punime ekstra. 000 Lek behet 33. -motorra ne shitje tirane. Shiko më shumë nga Makina Motorra Ne Shitje në Facebook. Numernje at rank2traffic | njoftime, lajmerime dhe shpallje ne shqiperi, kosove, maqedoni e mali i zi. 	Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. 2 motorra atv 250cc dhe gilera 50cc • pin. Ne kete apartament jane te instaluar sistem kondicionimi,sistem kundra zjarrit si dhe sistem sigurie me kamera. Apartamenti eshte i organizuar ne hyrje nga korridori,salloni i ndenjes me kuzhine me vete,dhoma e gjumit si dhe nje tualet. Buy, sell, trade, date, events post anything. Çmimi sipas marrveshjes. I pajisur me karikuesin origjinal, kosh dhe me disa lloje muzikash. Ju Mirepresim te FULI Motora me 4 Rrota per me shum info ju lutem per nje mesaxh apo ne nr e Telefonit 24x7 online 045 562. 4 individ Tiranë Me Marrveshje. Motorr Atv ( 4 rrota ) • pin. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe te 5 nga toka. Motorra Sport. If you have something to sell, publish your ad for free!. Shitet Motor 50cc me 4 rrota/motor so 4 traklla. Shitet motorr 4 gomsh pa letra ne gjenje shum te m. Durres, shitet VOLKSWAGEN PASSAT 2009 - 10000 Qindra makina. Ne gjendje “marshimi” (e mbledhur) pertransport makina ka gjatesine 7 m. Motora me 4 Rrota te Fuli, Gilan. Merr ose jep motora me oferten me te mire ne treg ne kohe shume te shkurter. Ajo është prodhuar më 29 janar të vitit 1885. PAMJET/ Stallone nxjerr në shitje makinën e tij përrallore, një “apartament” mbi katër rrota 14 August, 2020 bora. Apartamenti. Rrota ka gjihashtu një motorr 500W i cili sipas kompanisë do tju coj 35 km/h për vetëm 6 sekonda. 		Shitet Skaf 6. Pershkrimi :Shitet motorr me 4 goma i sapo ardhur nga anglia motorri ka vetem 300milje qe nga dita e prodhimiti motorri eshte i vitit 2013 me dokumenta te rregullta (dogane te paguar) motorri eshte 350 cc (350 kubikesh) Motorri ndode ne durres eshte shum motorr i bukur dhe kalsik per me teper ju mund te shkoni ta shikoni nr i tl eshte 00355684756666, nese nurmi shqipetar nuk je del ju lutem me. Kategoria : Automjete/Motoçikleta & Skuter. 4 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar motorr 1. 20 Gusht 2020, Vlorë. I sigurte per femijet dhe kompakt per transport te lehte. com - Falas. Jep ne shitje. 0-litërsh turbo-mbushës që siguron 300 kuaj fuqi me një automatik DSG me 7 shpejtësi si opsioni i vetëm. Motorra Me 4 Rrota Ne Shitje? - Crowdsourced Questions & Answers at Okela. 20 me gjersi 2. Motorra me qera. Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. Ne zonen e Astirit sjellim per ju Bar per shitje me siperfaqe te brendeshme 72 m2 dhe me verande te shfrytezueshme 120 m2. GARA TE SHPEJTA ME MOTORRA + DENIM ( ALBANIAN CHALLENGE ) - Duration: 12:00. -Vileta Dupleks ne shitje 4+1 me siperfaqe ndertimi 337. 	Posta Juaj – Reklama me email (Email Marketing) – Ne shitje Ne shitje: Toyota Hilux 4×4 D-4D: pin. com Motorra me qera. Mundësohet nga një motor 2. Motorr me 4 rrota. 6 bewertet, basierend auf 59 Bewertungen „Shitet golf 5 benzine + gaz -viti. Metropolis kombinon aftësinë në ngarje me rrespekt për mjedisin. E gatshme per cdo. Makina ne shitje - PEUGEOT 207, VITI 2006, MANUALE, MOTORR 1. BMW has treated the hatchback 3 Series Gran Turismo (not to be confused with the hatchback 4 Series Gran Coupe) to some updates for the 2017 model year. Makina ka nje motorr ECO 1. Patent-Motorwagen e ka krijuar Karl Benz në 1885-ën dhe e ka shitur atë për 600 marka gjermane në atë kohë, rreth 3,500 euro të sotshme, transmeto. Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje, Per Qira Durrës Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!. I sigurte per femijet dhe kompakt per transport te lehte. Classified ads in Të gjitha komunat. Shitet Motor 50cc me 4 rrota/motor so 4 traklla. Intervistuesi: Pra ky motorr mund të krahasohet pa frikë me fuqinë e një Hammeri me dy rrota?. 	Ne gjendje “marshimi” (e mbledhur) pertransport makina ka gjatesine 7 m. One person is dead after a crash on the Dallas North Tollway early Saturday morning. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Ne gjendje shume te mire. Ne shitje Peugeot 206 e vitit 2002. Mundesi nderrimi me makine me te lire. Classified ads in Të gjitha komunat. Motora me 4 Rrota te Fuli, Gilan. Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. I pajisur me karikuesin origjinal, kosh dhe me disa lloje muzikash. 2012' Yamaha. Takim ne tiran (Qender) - Makina e Motorra / Te tjera: Marte, 07 Korrik, 2020: Shitet Kamion Reanult Euro 5 ne gjendje perfekte (Tek unaza e re) (ka foto) - Makina e Motorra / Te tjera: Hene, 15 Qershor, 2020: Benz B Class viti 2010, automat, 180 CDI, 7500 euro (21 dhjetori) (ka foto) - Makina e Motorra / Vetura: Shtune, 30 Maj, 2020. gl/FSYP3o GTA 5 Crew(Ekipa ne GTA 5): https. Makina ne shitje 25 agosto alle ore 07:45 Volvo V40 fundi 2002 motorr 1. Merr ose jep motora me oferten me te mire ne treg ne kohe shume te shkurter. Jep ne shitje. 4 Nafte dhe eshte makina me ekonomike ne treg. Buy, sell, trade, date, events post anything. Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar motorr 1. ju flm klm November 2, 2018 at 4:45 PM ·. Ku në 2007-ën fitoi kampionatin Australian të Formula 3 në duart e Tim Macrow. 		Nje makine teper komode. 5 m2 + 40 m2 oborr. Bari eshte aktualisht ne gjendje pune. Shiten Ford te Reja, te Perdorura. Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!. 😍Ky është Mercedes Benz AMG * 4 Motorr * 2 sedilje lëkure ! - Bateri 12 volt dhe 4 Motorë !! Dy vënde lëkure të buta, drita LED - Goma të buta mishi, Bluetooth Audio, Radio FM, Hyrje në Muzikë MP3, Pedale gazi të Këmbës, kater goma aktive. Kap një shpejtësi nga 0-100 km/orë për 5 deri në 8 sekonda. Fansa Like PLzzzzzzz. 0-litërsh turbo-mbushës që siguron 300 kuaj fuqi me një automatik […]. Motor me katër rrota në shitje. Përshkrimi :Shitet motorr me 4 goma i sapo ardhur nga anglia motorri ka vetem 300milje qe nga dita e prodhimiti motorri eshte i vitit 2013 me dokumenta te rregullta (dogane te paguar) motorri ka 350 cc (350 kubikesh) Motorri ndodhet ne durres eshte shum motorr i bukur dhe klasik per me teper ju mund te shkoni ta shikoni nr i tl eshte 00355684756666, nese nurmi shqipetar nuk je del ju lutem me. Shit-Blerje makinash, Tirana, Albania. mobiluar me mobilje te reja. Apartamentet ndodhen ne katet 2 ( kati i dyte nga deti) 3 (kati i tret nga deti) 4(kati i katert nga deti) 5 (Kati i peste nga deti) Cmimi:800 € m/2 (i diskutueshem) 10% mundesi zbritje te cmimit aktual. Shqipet me PLIS 523,072. 1-Banjo-Wc. Motorr Atv ( 4 rrota ) • pin. 337 likes · 30 talking about this. 1 054 pëlqime. Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355 4 222 6005 +355686511111 [email protected] 4 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar motorr 1. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. 5TDl V6 Posedon: Vitin e prodhimit 2000, ABS , AirBag , ESP ,Klimatronic, Central , Dritare me rrym, Pasqyre me rrym + nxemje, Bordcomputer, Shiber elektronik, Timonin me levizje posht lart Dritat Xenon Fabrikisht + Halogenka Central me dirigjus, hapjen dhe mbylljen e dritareve me dirigjus nga largsia RKS i sapo skaduar ,Motorr te vitit 2004 163Ps Shum e shpejt me hargjime mesatare. Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. Mbrapa Lsi-së ne zonen e ish Bllokut tirane. 	Jep ne shitje Jep ne shitje. publiko falas njoftimin tend tek gazeta celesi. Classified ads in Të gjitha komunat. Tregukosovar. 000Lek Telefono tani 0693444225. al at KeywordSpace. com Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. -Apartamente ne shitje 3+1 me siperfaqe ndertimi 160 m2. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Vjen me tre opsione kilometrash si 120 km, 241 km dhe 322 km. Makina me Qera ne Rinas +355695597695. Kjo vazhdoi derinë vitin fiskal 2006, ku u arritën shitje prej 235,140 mjete, një rritje prej 4. Disa modele të vjetra (si SS dhe SSK) nuk kishin numër fare në emërimin e tyre. com - Falas. Shitet motorr 4 gomsh pa letra ne gjenje shum te m Shitet motorr 4 gomsh pa letra grup 125 me indjetro ne gjenje te mir impjan elektrik bateri fasho pi Tiranë Dje, 13:48. Siperfaqja totale e apartamenteve 65 m/2. 4 Benzine+Gaz, me kambio automatike, me 160,000 KM me cmimin fillestar 5,000 EUR. 200 EUR Viti: 2014. Mbrapa Lsi-së ne zonen e ish Bllokut tirane. 	5-litra 5-cilindra me naftë, e kështu me rradhë). Shitet Motor 50cc me 4 rrota/motor so 4 traklla. Jep ne shitje. Makina me e vjeter ne bote eshte hedhur ne shitje per nje shume prej 4. Shit-Blerje makinash, Tirana, Albania. Jeep GRANT CHEROKEE naft motorr ML 2967 cc viti 2008 me dogane te paguar kambio automatike 4×4 komanda ne timon klima navi goma te reja dy çelsa xhama te zinj origjinal sensor parkimi para+mbrapa tapeceri lekur+me ngrohje 24. com Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi – Tirane, 1001 Tirana – Mit 4. Pershkrimi :Shitet motorr me 4 goma i sapo ardhur nga anglia motorri ka vetem 300milje qe nga dita e prodhimiti motorri eshte i vitit 2013 me dokumenta te rregullta (dogane te paguar) motorri eshte 350 cc (350 kubikesh) Motorri ndode ne durres eshte shum motorr i bukur dhe kalsik per me teper ju mund te shkoni ta shikoni nr i tl eshte 00355684756666, nese nurmi shqipetar nuk je del ju lutem me. If you have something to sell, publish your ad for free!. 4 Nafte dhe eshte makina me ekonomike ne treg. Njoftimefalas. Shitet Motorr, , Njoftime, Objekte ne shitje, Te tjera. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. Motorra piaggio liberty 125cc - Motorra ne shitje Motorra Piaggio Liberty 125cc: pin. tension 24V dhe me kapacitet total 900 AH, me fuqi 3000 W. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe investuar nga vet pronari ekzistues. Krijo një llogari të re. per cdo iformacion:42247878-0692585297-0693378054-0032107715689-0036947389947-. Ne shitje Peugeot 206 e vitit 2002. 		Makina të reja dhe të përdorura për shitje në Shqipëri dhe Kosovë. com at KeywordSpace. Coolster 125cc RacerPro 4 Wheeler Quad C-ATV-3125C - Duration: 1:21. I ka te bera te gjitha instalimet hidraulike, elektrike dhe tualeti eshte i kompletuar me punime ekstra. +355698471216 Ne gjendje te re, 60mij km te kaluara e sapo ardhur nga zvicra, me 3 televizor, tapiceri lekure origjinale full opcion e pershtatshme per njerez qe e duan luksin. Ndodhet në katin 1 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 123. Toka ne Shitje bedri duraku Kastriot Rroni Prishtinë Me Marrveshje. Përshkrimi :Shitet motorr me 4 goma i sapo ardhur nga anglia motorri ka vetem 300milje qe nga dita e prodhimiti motorri eshte i vitit 2013 me dokumenta te rregullta (dogane te paguar) motorri ka 350 cc (350 kubikesh) Motorri ndodhet ne durres eshte shum motorr i bukur dhe klasik per me teper ju mund te shkoni ta shikoni nr i tl eshte 00355684756666, nese nurmi shqipetar nuk je del ju lutem me. Blej motor me 4 rrota në tregun më të madh online. -Vileta Dupleks ne shitje 4+1 me siperfaqe ndertimi 337. Numernje at rank2traffic | njoftime, lajmerime dhe shpallje ne shqiperi, kosove, maqedoni e mali i zi. Banka OTP Albania ofron per shitje ne Ankand makinen HONDA Accord, me Targe AA 837 AK, Viti 2008, Motorr 2. Kap një shpejtësi nga 0-100 km/orë për 5 deri në 8 sekonda. 20 me gjersi 2. 40 me motorr 150 4 kosh me dukumenta te paguara 150 ore cmimi 15. 	1-Banjo-Wc. 6 hdi nafte kambio manuale viti prodhimit 2007 kondicioner mbyllje qendrore abs esp kompiuter bordi pilot automat radio cd+aux+tel pasqyra eklektrike xhama te zinje origjinale dy celesa liber sherbimi fordi etj. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe investuar nga vet pronari ekzistues. 6 bewertet, basierend auf 59 Bewertungen „Shitet golf 5 benzine + gaz -viti. Apartamenti disponon: salloni i ndenjes ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni, i mobiluar. publiko falas njoftimin tend tek gazeta celesi. Apartamentet ndodhen ne katet 2 ( kati i dyte nga deti) 3 (kati i tret nga deti) 4(kati i katert nga deti) 5 (Kati i peste nga deti) Cmimi:800 € m/2 (i diskutueshem) 10% mundesi zbritje te cmimit aktual. com: Motoqikleta (nen 50 cc) në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Motoqikleta (nen 50 cc) në Kosovë dhe Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir. 4 benzin , ngjyre gri , me disqe alumini 15 , goma 80 % ,cd - player impiant muzike e gatshme , 2 airbag ,2 dyer , sallon te zi shum te mbajtur , kseno , makina eshte e sapo ardhur nga jashte eshte shum e mbajtur si nga brenda dhe nga jashte , eshte makin shum ekonomike ka vetem 95000 km origjinale , xhama pasqyra elektronike , kamio manuale. Ndodhet në katin 1 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 123. Siperfaqja totale e apartamenteve 65 m/2. Blini dhe shisni motor online në tregun më të madh - Merrjep. com: Motore (mbi 50 cc) në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Motore (mbi 50 cc) në Kosovë dhe Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir. 2009 shitje banese tirane shitet banese ne rrugen irfan tomini mbrapa ish uzines enver. Metropolis kombinon aftësinë në ngarje me rrespekt për mjedisin. Makina ne shitje 昨日 7:45 · Volvo V40 fundi 2002 motorr 1. 4 Nafte dhe eshte makina me ekonomike ne treg. 000 Lek behet 33. Vetura dhe Ford ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. 	19,218 likes · 16 talking about this · 13 were here. 4 nafte kambio manuale viti prodhimit. Emisionet CO2 janë shkurtuar në thjesht 70g/km (për konsumin e karburantit prej 2. 2016' Marlin. 6 nafte, kambio manuale, viti prodhimit dhjetor 2007, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux, xhama+pasqyra eklektrike, dy celesa etj. com - Falas. makina ne shitje gazeta online sot shtepi me qera njoftime pune nafte shtepi ne shitje benzin shes blej makina gazeta shtepi me qera ne tirane oferta ofroj vende pune elektrike gaz makina me qera gazeta oferta pune bicikleta te perdorura ne shitje. Apartamenti ka cmimi GARAZHDI prandaj nxitoni. com Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. Vlora eshte Ikona e turizmit Shqiptare, te besh pushime ne Vlore eshte nje eksperienc e paharrueshme. Makina ne shitje 25 agosto alle ore 07:45 Volvo V40 fundi 2002 motorr 1. com: Motoqikleta (nen 50 cc) në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Motoqikleta (nen 50 cc) në Kosovë dhe Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir. Brenda vitit 2020 kompania britanike ‘NeoXCraft’ planifikon të prodhojë për shitje një makinë fluturuese, e cila parashikohet të arrijë shpejtësinë maksimale prej 320 km në orë. Makina ka nje motorr ECO 1. 1 300 EUR Viti: 2006. Fansa Like PLzzzzzzz. Shit-Blerje makinash. 2012' Yamaha. Apartamenti eshte i organizuar ne hyrje nga korridori,salloni i ndenjes me kuzhine me vete,dhoma e gjumit si dhe nje tualet. Mbrapa Lsi-së ne zonen e ish Bllokut tirane. Kap një shpejtësi nga 0-100 km/orë për 5 deri në 8 sekonda. Krijo një llogari të re. Patent-Motorwagen e ka krijuar Karl Benz në 1885-ën dhe e ka shitur atë për 600 marka gjermane në atë kohë, rreth 3,500 euro të sotshme, transmeto. 		000 njoftime për motorra në shitje në Merrjep. Jep ne shitje Jep ne shitje. Pershkrimi :Shitet motorr me 4 goma i sapo ardhur nga anglia motorri ka vetem 300milje qe nga dita e prodhimiti motorri eshte i vitit 2013 me dokumenta te rregullta (dogane te paguar) motorri eshte 350 cc (350 kubikesh) Motorri ndode ne durres eshte shum motorr i bukur dhe kalsik per me teper ju mund te shkoni ta shikoni nr i tl eshte 00355684756666, nese nurmi shqipetar nuk je del ju lutem me. Local Business. Ne zonen e Astirit sjellim per ju Bar per shitje me siperfaqe te brendeshme 72 m2 dhe me verande te shfrytezueshme 120 m2. com - Falas. Apartamenti eshte i organizuar ne hyrje nga korridori,salloni i ndenjes me kuzhine me vete,dhoma e gjumit si dhe nje tualet. Shitet Motor 50cc me 4 rrota/motor so 4 traklla. Makina të përdorua në AutoBox. juve ju duhet një motoçiklet ATV , pra motoçiklet me katër rrota. Motorr me bateri per invalid(scuter eletrik)ne gjedje shume te mire si i ri eshte shume i lehte edhe shume i sigurt per perdorim sepse ka sitem frenim. Nëse jeni duke kërkuar një automjet për të shijuar adrenalinën që ofrojnë terenet malore. Motora me 4 Rrota te Fuli, Gilan. Biznes lokal. Shitet motorr 4 gomsh pa letra ne gjenje shum te m Shitet motorr 4 gomsh pa letra grup 125 me indjetro ne gjenje te mir impjan elektrik bateri fasho pi Tiranë Dje, 13:48. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shitet motorr 4 gomsh pa letra ne gjenje shum te m. Ne gjendje shume te mire. 	Motor me katër rrota në shitje. 364 likes · 17 talking about this. KX125 > Kawasaki > Motoçikleta (mbi 50cc) > Gjithë Shqipëria Motorr kawasaki kx 125cc 45k -02: pin. sallon-guzhine e perbashket + dhome gjumi. Ne shasine e makines jane montuar 4 kembe hidraulike dhe me pjata fundore, qe komandohen nga 4. Shikoni njoftime për motor, Skuter, Kros, Sportiv, Touring, Me katër rrota në shitje nga markat e njohura si Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera. Tregukosovar. I pajisur me karikuesin origjinal, kosh dhe me disa lloje muzikash. Jep ne shitje. Shitje kokaine në Tiranë me motorr picash, klientët e porosisnin me telefon E Diel 1 Shtator 2019, 12:04 Gazeta Shqip Shitësit shqiptarë të drogës kopjojnë gangsterët anglezë, të cilët sikurse njoftoi edhe media britanike kishin gjetur një mënyrë krejt origjinale për të shitur drogë. Biznes lokal. Apartamenti ka cmimi GARAZHDI prandaj nxitoni. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 46. Motora me 4 Rrota te Fuli, Gilan. Motorra ne shitje tirane dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje te lira shes blej makina te perdorura tregu i makinave te perdorura ne shqiperi njoftime falas makina makina ne shitje sot auto albania te perdorura makina ne shitje ne shqiperi golf 4. Përdorimet e tij kanë shkuar nga makinat për ngjitje malore e deri tek formulat me rrota të hapura. 2 motorra atv 250cc dhe gilera 50cc • pin. Makina Motorra Ne Shitje. I ka te bera te gjitha instalimet hidraulike, elektrike dhe tualeti eshte i kompletuar me punime ekstra. Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni. Gazetacelesi at rank2traffic | gazeta celesi - portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! | njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Apartamenti. 9 përqind në krahasim me vitin 2005, pavarësisht krizës së prodhuesve amerikanë të makinave. com Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. Njoftimet dhe ofertat më të mira për automjete dhe makina ne shitje. 	Patent-Motorwagen e ka krijuar Karl Benz në 1885-ën dhe e ka shitur atë për 600 marka gjermane në atë kohë, rreth 3,500 euro të sotshme, transmeto. Nëse jeni duke kërkuar një automjet për të shijuar adrenalinën që ofrojnë terenet malore. Shikoni njoftime për motor, Skuter, Kros, Sportiv, Touring, Me katër rrota në shitje nga markat e njohura si Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera. Ne kete apartament jane te instaluar sistem kondicionimi,sistem kundra zjarrit si dhe sistem sigurie me kamera. Shit-Blerje makinash, Tirana, Albania. Shitje-blerje motorra. Okazion-Shes Peugeot 206 Quicksilver 2001, motorr 1. Killer 0:19. Makina të përdorua në AutoBox. Shiten Ford te Reja, te Perdorura. Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe investuar nga vet pronari ekzistues. Jep ne shitje. 069 42 73 672 – 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone. Ne shasine e makines jane montuar 4 kembe hidraulike dhe me pjata fundore, qe komandohen nga 4. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. com: Motoqikleta (nen 50 cc) në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Motoqikleta (nen 50 cc) në Kosovë dhe Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir. 19,218 likes · 16 talking about this · 13 were here. 		Mundësohet nga një motor 2. Shiten Ford te Reja, te Perdorura. Gazetacelesi at rank2traffic | gazeta celesi - portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! | njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. 5-litra 5-cilindra me naftë, e kështu me rradhë). Volkswagen ka nisur shitjet e T-Roc R të ri në tregun evropian si versionin më të fuqishëm midis SUV-ve të tij kompaktë. Ne kete apartament jane te instaluar sistem kondicionimi,sistem kundra zjarrit si dhe sistem sigurie me kamera. 62 Million dollaresh! Si kjo makine ka patur vetem 4 ezemplare dhe kjo eshte e vetmja qe ka mbijetuar pasi per nje kohe te gjate ka qene pjese e nje klubi ne Britanin e Madhe! Kjo makine eshte e markes La Marquise, dhe u ndertua ne vitin 1884 per Count De Dion! Duhet se ka qene Hummeri i atyre koherave!. electric bike. Motorr me 4 rrota; Motorra te tjere; Prane Postes ne Skele +355. Ajo ka opsione si xhama elektrike, kondicioner, kasetofon te ri etj. Makina ne shitje - Vetura Pogradec, Albania - Rated 4. 2 motorra atv 250cc dhe gilera 50cc • pin. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. I sigurte per femijet dhe kompakt per transport te lehte. Performanca ambjentale ekselente i atributohet:. 000 Euro diskutushem 069 47 07 545. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire dhe ndodhet ne nje pallat ekzistues. Motor me katër rrota në shitje. Vjen me tre opsione kilometrash si 120 km, 241 km dhe 322 km. 491 2018-09-14 13:48:26 - Dyqane dhe Lokale ne Shitje - Skrapar Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. BMW has treated the hatchback 3 Series Gran Turismo (not to be confused with the hatchback 4 Series Gran Coupe) to some updates for the 2017 model year. 	buy, sell, trade, date, events post anything. Servis Shitje Bicikletash. Local Business. 0-litërsh turbo-mbushës që siguron 300 kuaj fuqi me një automatik […]. 4 individ Tiranë Me Marrveshje. Patent-Motorwagen e ka krijuar Karl Benz në 1885-ën dhe e ka shitur atë për 600 marka gjermane në atë kohë, rreth 3,500 euro të sotshme, transmeto. electric bike. 62 Million dollaresh! Si kjo makine ka patur vetem 4 ezemplare dhe kjo eshte e vetmja qe ka mbijetuar pasi per nje kohe te gjate ka qene pjese e nje klubi ne Britanin e Madhe! Kjo makine eshte e markes La Marquise, dhe u ndertua ne vitin 1884 per Count De Dion! Duhet se ka qene Hummeri i atyre koherave!. Motorra Per Femije Me Kater Rrota Xem video clip Motorra Per Femije Me Kater Rrota tổng hợp nhiều clip hay nhất và mới nhất, Chúc các bạn thư giãn vui vẻ và thoải mái :) GIO Motors T1 Rebel Deluxe 125cc ATV - YELLOW!!. 0693628687. 😍Ky është Mercedes Benz AMG * 4 Motorr * 2 sedilje lëkure ! - Bateri 12 volt dhe 4 Motorë !! Dy vënde lëkure të buta, drita LED - Goma të buta mishi, Bluetooth Audio, Radio FM, Hyrje në Muzikë MP3, Pedale gazi të Këmbës, kater goma aktive. 9 përqind në krahasim me vitin 2005, pavarësisht krizës së prodhuesve amerikanë të makinave. 👽 SHQIPGaming Facebook: https://goo. Merrjep Motorra. autor Jetë Aktori i njohur Sylvester Stallone ka vendosur që të shesë makinën e tij të personalizuar dhe modifikuar, për 350 mijë dollarë. 491 2018-09-14 13:48:26 - Dyqane dhe Lokale ne Shitje - Skrapar Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Toggle navigation thumb_upOkela. 	com - Falas. makina ne shitje gazeta online sot shtepi me qera njoftime pune nafte shtepi ne shitje benzin shes blej makina gazeta shtepi me qera ne tirane oferta ofroj vende pune elektrike gaz makina me qera gazeta oferta pune bicikleta te perdorura ne shitje. Play the most fun Motorr Me 4 Rrota Qe. Shiko më shumë nga Makina Motorra Ne Shitje në Facebook. Nëse jeni duke kërkuar një automjet për të shijuar adrenalinën që ofrojnë terenet malore. Ndodhet në katin 1 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 123. Jep ne shitje. Apartamentet ndodhen ne katet 2 ( kati i dyte nga deti) 3 (kati i tret nga deti) 4(kati i katert nga deti) 5 (Kati i peste nga deti) Cmimi:800 € m/2 (i diskutueshem) 10% mundesi zbritje te cmimit aktual. Makina të përdorua në AutoBox. Megjithëse terrene të vështira ka edhe në shtete tjera, Nissan nuk pret ta dërgojë këtë Altima me rrota tanku, shkaku i ligjeve dhe mungesës së tregut. Tregukosovar. Ne gjendje shume te mire. I pajisur me karikuesin origjinal, kosh dhe me disa lloje muzikash. Shqipet me PLIS 523,072. Ka arritur Modeli më i ri nga Brendi DYU me perfqesi eksluzive RROTA @dyukosova 🤩 DYU A5 me oferte eksluzive 650€ ️ e jashtezakonshme dhe inovative 🙈 Rrota eshte njera nder 10 kompanite e para ne Bote qe ka porositur modelin DYU A5 i cili tashme gjenden ne shitje ne tregun e Kosoves “data e lasimit: 3 months ago” kerko me shume. Electric Scooter Rrota L2 - 48v8AH me fuqi 500w motori - goma 10inch NEW Ofertë: L2 pa ulse nga 600 ne vetem 520€ dhe L2 me ulse nga 650 ne vetem 570€ “zbritje ne model -80€” oferta e vlefshme: 10-31 gusht 2020 / sasia e limituar 🤩 😍 Specifications: Motor Power: 48v 500 watt Bateria: 48v 8AH Lithium Drita para/mrapa. Gazetacelesi at rank2traffic | gazeta celesi - portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! | njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. 4 benzin , ngjyre gri , me disqe alumini 15 , goma 80 % ,cd - player impiant muzike e gatshme , 2 airbag ,2 dyer , sallon te zi shum te mbajtur , kseno , makina eshte e sapo ardhur nga jashte eshte shum e mbajtur si nga brenda dhe nga jashte , eshte makin shum ekonomike ka vetem 95000 km origjinale , xhama pasqyra elektronike , kamio manuale. Mundesi nderrimi me makine me te lire Cmimi 1600euro Pogradec Altro. 		Marka do që kjo makinë të jetë elegante dhe e kohës së fundit. 200 EUR Viti: 2014. Okazion-Shes Peugeot 206 Quicksilver 2001, motorr 1. Pallati eshte mjaft cilesor i pajisur me ashensor dhe ndodhet ne rruge kryesore. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. electric bike. Mundësohet nga një motor 2. " KIKO " LODRA PER FEMIJE - TIRANE - SHITJE ONLINE ARTIKUJSH PER FEMIJE - MOTORRA - MAKINA - BICIKLETA - MONOPATINA KIKO - Lodra per femije e para ne tregun shqiptar qe ofron artikuj te. Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. Për dallim nga motorrët dy rrotësh të cilët nuk mund të voziten në borë apo akull, motorrët me katër rrota janë të përshtatshëm për të gjitha stinët. Shes motorin me 4 rrota urgjentisht motorri ka 250 kubik per me shum informata na lajmroni ne tel 045 689 440 Produkti është shtuar në Shportë Motorr Atv ( 4 rrota ). Apartamenti. 9 përqind në krahasim me vitin 2005, pavarësisht krizës së prodhuesve amerikanë të makinave. TROJE NE SHITJE Petrit Ferizaj Pejë. Shitet Skaf 6. 19,218 likes · 16 talking about this · 13 were here. Motorr Atv ( 4 rrota ) • pin. 	al dhe gjej motor me katër rrota nga markat e ndryshme si: Kymco kxr, Atv sport, Honda, Yamaha, Atv Polaris, për fëmije, Suzuki, Sym, Can-AM Maverick, Quad, Adly dhe shumë lloje tjera. Makina në shitje Motorra në shitje të dhënat e tua personale janë të sigurta me ne. Shitet motorri atw ne gjendje te rregullt Motorr me katër rrota ATV Motorr ATV mini Motorr me katër rrota në shitje Motorra Kawasaki me Atv motorr Bmw 320 Atv motorr me 4 rrota Atv Skuter Yamaha Motorr me rrym Pikap Bager Motorr Atv 250cc Raptor Atv 125CC bicikleta lifan motorr me 4 rrota Akita At 125 cc ATV Motorr me 4 rrota Guma. Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355 4 222 6005 +355686511111 [email protected] Per te transmetuar shpalljet e juaja ne emisionin Live Komerc telefono ne 045/ 8-9-10-11. Shiten Makina motorra me cmime me te mira ne shqiperi :) Ska Zhgenjime Apo Mashtrime Cdo gje me cmim te lire. com: Motore (mbi 50 cc) në shitje në Lushnjë - Kerkoni ose postoni tani Motore (mbi 50 cc) në Lushnjë ! Shpallje falas ne MirLir. Nëse doni të njoftoni, promovoni, shisni, blini gjithçka që ju nevojitet ka vetëm një zgjidhje: Regjistrohuni tek ne dhe gjithçka do jetë në dispozicionin tuaj. electric bike. 6 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar motorr 1. SHTEPIJA ESHTE E MOBILUAR. al at KeywordSpace. Ajo ka opsione si xhama elektrike, kondicioner, kasetofon te ri etj. Shitet Motorr, , Njoftime, Objekte ne shitje, Te tjera. E nëse dëshironi që ta bëni tuajën, ju duhet që të kurseni, apo gjeni 2 m. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 1 300 EUR Viti: 2006. Motorra ne shitje tirane dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje te lira shes blej makina te perdorura tregu i makinave te perdorura ne shqiperi njoftime falas makina makina ne shitje sot auto albania te perdorura makina ne shitje ne shqiperi golf 4. Shiten Ford te Reja, te Perdorura. Motor me katër rrota në shitje. Shikoni njoftimet në MerrJep. 4 Nafte dhe eshte makina me ekonomike ne treg. SHTEPI TE MOBILUARA BUKUR - IMOBILIARE. Makina ne shitje 25 agosto alle ore 07:45 Volvo V40 fundi 2002 motorr 1. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. 	Njoftimefalas. Ne gjendje shume te mire. Shitet Motorr, , Njoftime, Objekte ne shitje, Te tjera. I skaduar 4 Qershor 2020, Tiranë. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. al ju mund ta blini lehtë dhe shpejtë motorin. 20 me gjersi 2. Shitet Motorr me 4 rrota. com at KeywordSpace. 6 NAFTE | Tiranë (4 days ago) Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1. E gatshme per cdo. Motorr elektrik per femije te moshave 2-4 vjec. Motorr me bateri me 3 rrota,per me shum informacion ose per te pare motorrin nga afer kontaktoni ne. Toka ne Shitje bedri duraku Kastriot Rroni Prishtinë Me Marrveshje. Toke per Shitje ne Porto Romano me siperfaqe 20,000 m2 Porto Romano, Durres 2,200,000€ Property type - Toke Toka ka dokumentacion te rregullt hipotekor dhe pozicionohet ngjitur me San Pietro Resort. 1-Dhom te Fjetjes. Pershkrimi :Shitet motorr me 4 goma i sapo ardhur nga anglia motorri ka vetem 300milje qe nga dita e prodhimiti motorri eshte i vitit 2013 me dokumenta te rregullta (dogane te paguar) motorri eshte 350 cc (350 kubikesh) Motorri ndode ne durres eshte shum motorr i bukur dhe kalsik per me teper ju mund te shkoni ta shikoni nr i tl eshte 00355684756666, nese nurmi shqipetar nuk je del ju lutem me. Përshkrimi :Shitet motorr me 4 goma i sapo ardhur nga anglia motorri ka vetem 300milje qe nga dita e prodhimiti motorri eshte i vitit 2013 me dokumenta te rregullta (dogane te paguar) motorri ka 350 cc (350 kubikesh) Motorri ndodhet ne durres eshte shum motorr i bukur dhe klasik per me teper ju mund te shkoni ta shikoni nr i tl eshte 00355684756666, nese nurmi shqipetar nuk je del ju lutem me. Makina eshte vetelevizese me 3 rrota gome te reja, mekrah ngrites 19. Motorr me 4 rrota. Shiko më shumë nga Makina Motorra Ne Shitje në Facebook. Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355 4 222 6005 +355686511111 [email protected] Makina në shitje Motorra në shitje të dhënat e tua personale janë të sigurta me ne. com - Falas. 		Shiko më shumë nga Makina Motorra Ne Shitje në Facebook. Motorra piaggio liberty 125cc - Motorra ne shitje Motorra Piaggio Liberty 125cc: pin. 2016' Marlin. Jep ne shitje. com: Motore (mbi 50 cc) në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Motore (mbi 50 cc) në Kosovë dhe Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir. 4 Benzine+Gaz, me kambio automatike, me 160,000 KM me cmimin fillestar 5,000 EUR. Makina ne shitje 25 agosto alle ore 07:45 Volvo V40 fundi 2002 motorr 1. Motorra ne shitje ne oferte dhe me cmim okazion. Nëse jeni duke kërkuar një automjet për të shijuar adrenalinën që ofrojnë terenet malore. Përshkrimi :Shitet motorr me 4 goma i sapo ardhur nga anglia motorri ka vetem 300milje qe nga dita e prodhimiti motorri eshte i vitit 2013 me dokumenta te rregullta (dogane te paguar) motorri ka 350 cc (350 kubikesh) Motorri ndodhet ne durres eshte shum motorr i bukur dhe klasik per me teper ju mund te shkoni ta shikoni nr i tl eshte 00355684756666, nese nurmi shqipetar nuk je del ju lutem me. Shitet Motorr, , Njoftime, Objekte ne shitje, Te tjera. Blog Motorr Atv ( 4 rrota ) Çmimi : €1,800. 9nafte ekonomike dhe e shpejte,kamio m anuale,kondicioner funksional,airbag,xhama elektrik,disqe alumini,goma te mira,portobagazh,ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Ju flm per gjith interesin dhe sms qe coni por me falni nese nuk u pergjigjem gjithve. Shit-Blerje makinash, Tirana, Albania. Marka do që kjo makinë të jetë elegante dhe e kohës së fundit. Gta Samp Shkum Ne Mouth Chilliad Me Motorr Me 4 rrota | Matrix Gamer by MatrixGamer21 in u/MatrixGamer21 [–] MatrixGamer21 [ S ] 0 points 1 point 2 points 1 year ago (0 children) Subscribe For More!!. Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!. 19,218 likes · 16 talking about this · 13 were here. Motorra Per Femije Me Kater Rrota Xem video clip Motorra Per Femije Me Kater Rrota tổng hợp nhiều clip hay nhất và mới nhất, Chúc các bạn thư giãn vui vẻ và thoải mái :) GIO Motors T1 Rebel Deluxe 125cc ATV - YELLOW!!. 	2012' Yamaha. Emisionet CO2 janë shkurtuar në thjesht 70g/km (për konsumin e karburantit prej 2. Biznes lokal. 000 Lek behet 33. Ne gjendje shume te mire. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 000 km, 05/2007, Benzin, 125kW / 170 hp, Zezë pastel, Manuali (6 Marsh), Benzin. Shitet bashke me investimin tavolina te brendshme 10 dhe te jashtme 18,karrike,ekspres,frigorifer,televizor etj. Shikoni listën e motorrave në shitje në MerrJep. Shitet motorri atw ne gjendje te rregullt Motorr me katër rrota ATV Motorr ATV mini Motorr me katër rrota në shitje Motorra Kawasaki me Atv motorr Bmw 320 Atv motorr me 4 rrota Atv Skuter Yamaha Motorr me rrym Pikap Bager Motorr Atv 250cc Raptor Atv 125CC bicikleta lifan motorr me 4 rrota Akita At 125 cc ATV Motorr me 4 rrota Guma. Merrjep Motorra. Jep ne shitje. Motorr me 4 rrota. Ka arritur Modeli më i ri nga Brendi DYU me perfqesi eksluzive RROTA @dyukosova 🤩 DYU A5 me oferte eksluzive 650€ ️ e jashtezakonshme dhe inovative 🙈 Rrota eshte njera nder 10 kompanite e para ne Bote qe ka porositur modelin DYU A5 i cili tashme gjenden ne shitje ne tregun e Kosoves “data e lasimit: 3 months ago” kerko me shume. 20 me gjersi 2. 	Motorra ne shitje tirane dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje te lira shes blej makina te perdorura tregu i makinave te perdorura ne shqiperi njoftime falas makina makina ne shitje sot auto albania te perdorura makina ne shitje ne shqiperi golf 4. Merrjep Motorra. folder Categories (soon) import_contacts Documents. Takim ne tiran (Qender) - Makina e Motorra / Te tjera: Marte, 07 Korrik, 2020: Shitet Kamion Reanult Euro 5 ne gjendje perfekte (Tek unaza e re) (ka foto) - Makina e Motorra / Te tjera: Hene, 15 Qershor, 2020: Benz B Class viti 2010, automat, 180 CDI, 7500 euro (21 dhjetori) (ka foto) - Makina e Motorra / Vetura: Shtune, 30 Maj, 2020. Toke per Shitje ne Porto Romano me siperfaqe 20,000 m2 Porto Romano, Durres 2,200,000€ Property type - Toke Toka ka dokumentacion te rregullt hipotekor dhe pozicionohet ngjitur me San Pietro Resort. Shikoni njoftime për motor, Skuter, Kros, Sportiv, Touring, Me katër rrota në shitje nga markat e njohura si Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera. Makina Motorra Ne Shitje. publiko falas njoftimin tend tek gazeta celesi. Motor me katër rrota në shitje. Ka arritur Modeli më i ri nga Brendi DYU me perfqesi eksluzive RROTA @dyukosova 🤩 DYU A5 me oferte eksluzive 650€ ️ e jashtezakonshme dhe inovative 🙈 Rrota eshte njera nder 10 kompanite e para ne Bote qe ka porositur modelin DYU A5 i cili tashme gjenden ne shitje ne tregun e Kosoves “data e lasimit: 3 months ago” kerko me shume. Jep ne shitje. Blej motor me 4 rrota në tregun më të madh online. Buy, sell, trade, date, events post anything. 11 Sht 18:29. 5TDl V6 Posedon: Vitin e prodhimit 2000, ABS , AirBag , ESP ,Klimatronic, Central , Dritare me rrym, Pasqyre me rrym + nxemje, Bordcomputer, Shiber elektronik, Timonin me levizje posht lart Dritat Xenon Fabrikisht + Halogenka Central me dirigjus, hapjen dhe mbylljen e dritareve me dirigjus nga largsia RKS i sapo skaduar ,Motorr te vitit 2004 163Ps Shum e shpejt me hargjime mesatare. 		Krijo një llogari të re. Gazetacelesi at rank2traffic | gazeta celesi - portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! | njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. 000 km, 05/2007, Benzin, 125kW / 170 hp, Zezë pastel, Manuali (6 Marsh), Benzin. Blog Motorr Atv ( 4 rrota ) Çmimi : €1,800. com: Motore (mbi 50 cc) në shitje në Lushnjë - Kerkoni ose postoni tani Motore (mbi 50 cc) në Lushnjë ! Shpallje falas ne MirLir. Pallati eshte mjaft cilesor i pajisur me ashensor dhe ndodhet ne rruge kryesore. pallat i ri me 12 kate. com Shtepi te mobiluara bukur dhe njoftime per apartamente me cmime okazion, okazion apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje apartamente ne shitje fier motor me kater rrota shtepi ne shitje ne sarande gazeta shitje shtepish shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi me qera ne lezhe apartamente ne shitje ne qerret skee te shkurta me. Coolster 125cc RacerPro 4 Wheeler Quad C-ATV-3125C - Duration: 1:21. Shit-Blerje makinash. Ne gjendje shume te mire. Apartamenti eshte i organizuar ne hyrje nga korridori,salloni i ndenjes me kuzhine me vete,dhoma e gjumit si dhe nje tualet. 1-Banjo-Wc. Performanca ambjentale ekselente i atributohet:. Makina të reja dhe të përdorura për shitje në Shqipëri dhe Kosovë. Përjashtim bënte 190-class me treguesin numerik "190" për të treguar nivelin e hyrjes në model bashkë me cilindratën nga e djathta (190E 2. Shikoni njoftimet në MerrJep. Emisionet CO2 janë shkurtuar në thjesht 70g/km (për konsumin e karburantit prej 2. One person is dead after a crash on the Dallas North Tollway early Saturday morning. Soccer Stadium. Shes motorrin me 4 rrota Yamaha Yfz450 Atv, 450CC, mototrri i ka timonin e garave, mbrojteset te kemebet chrom, ulese te pa perdorur, pasqyre, bandasha me distanc, te gjitha serviset e perfunduara eshte shume i ruajtur motorri eshte ne gjendje te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe te 5 nga toka. gl/FSYP3o GTA 5 Crew(Ekipa ne GTA 5): https. Tregukosovar. 1-Sallon me Kuzhin. 	Makina të përdorua në AutoBox. Shiko te gjitha produktet në kategorin AUTOMJETE, makina ne shitje krahasoni produktet që ju jeni të interesuar në kategorine AUTOMJETE, makina ne shitje. Motor me katër rrota në shitje. Shiten Makina motorra me cmime me te mira ne shqiperi :) Ska Zhgenjime Apo Mashtrime Cdo gje me cmim te lire. ju flm klm November 2, 2018 at 4:45 PM ·. 9nafte ekonomike dhe e shpejte,kamio manuale,kondicioner funksional,airbag,xhama elektrik,disqe alumini,goma te mira,portobagazh,ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. 5 m2 + 40 m2 oborr. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. 000 Euro diskutushem 069 47 07 545. Nëse jeni duke kërkuar një automjet për të shijuar adrenalinën që ofrojnë terenet malore. 6 nafte, kambio manuale, viti prodhimit dhjetor 2007, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux, xhama+pasqyra eklektrike, dy celesa etj. One person is dead after a crash on the Dallas North Tollway early Saturday morning. makina ne shitje gazeta online sot shtepi me qera njoftime pune nafte shtepi ne shitje benzin shes blej makina gazeta shtepi me qera ne tirane oferta ofroj vende pune elektrike gaz makina me qera gazeta oferta pune bicikleta te perdorura ne shitje. Emisionet CO2 janë shkurtuar në thjesht 70g/km (për konsumin e karburantit prej 2. Makina ne shitje - Vetura Pogradec, Albania - Rated 4. KX125 > Kawasaki > Motoçikleta (mbi 50cc) > Gjithë Shqipëria Motorr kawasaki kx 125cc 45k -02: pin. TROJE NE SHITJE Petrit Ferizaj Pejë Te gjitha drejtat e rezervuara 2020 | Të gjitha informacionet lidhur me veturat, postimet e tjera, dhe bizneset e publikuara në ShesBlej. Postoje në Facebook Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790. Jane te ftuar te gjithe te interesuarit per te derguar ofertat e tyre financiare me zarf te mbyllur prane Zyre se Protokollit ne adresen : Kullat Binjake. buy, sell, trade, date, events post anything. Motorr me 4 rrota. 	Motorr Atv ( 4 rrota ) • pin. 1-Dhom te Fjetjes. 19,218 likes · 16 talking about this · 13 were here. Shiko më shumë nga Makina Motorra Ne Shitje në Facebook. Makina të reja dhe të përdorura për shitje në Shqipëri dhe Kosovë. Pershkrimi :Shitet motorr me 4 goma i sapo ardhur nga anglia motorri ka vetem 300milje qe nga dita e prodhimiti motorri eshte i vitit 2013 me dokumenta te rregullta (dogane te paguar) motorri eshte 350 cc (350 kubikesh) Motorri ndode ne durres eshte shum motorr i bukur dhe kalsik per me teper ju mund te shkoni ta shikoni nr i tl eshte 00355684756666, nese nurmi shqipetar nuk je del ju lutem me. 000 Euro diskutushem 069 47 07 545. Makina të përdorua në AutoBox. tension 24V dhe me kapacitet total 900 AH, me fuqi 3000 W. 11 Sht 18:29. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Shitet motorr 4 gomsh pa letra ne gjenje shum te m. “Hapësira ku mund të kalojë vetëm një helikopter apo aeroplan i lehtë, tashmë mund ta kalojë nëpër tokë edhe Nissan Altima” ishte përshkrimi që i përcjell pamjet. Ky mbajtes levizes ne 4 rrota dhe 2 frena, ju mundeson qe shume lehte ta levizni shtepizen tuaj dhe ta ben. GARA TE SHPEJTA ME MOTORRA + DENIM ( ALBANIAN CHALLENGE ) - Duration: 12:00. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 46. com: Motore (mbi 50 cc) në shitje në Lushnjë - Kerkoni ose postoni tani Motore (mbi 50 cc) në Lushnjë ! Shpallje falas ne MirLir. Apartament 1+1 per Shitje te rruga e Elbasanit ne nje objekt ekzistues. 6 NAFTE | Tiranë (4 days ago) Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1. classifieds for our community. 000 km, 05/2007, Benzin, 125kW / 170 hp, Zezë pastel, Manuali (6 Marsh), Benzin. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. sallon-guzhine e perbashket + dhome gjumi. Makina ne shitje - PEUGEOT 207, VITI 2006, MANUALE, MOTORR 1. 	
4697mbhac0e 7w8o7h2xnpoxlx bbotcfjiftwmxmz mwm1rvvf2wigw a9tec46jzl3ss6p 57fuepwq1yo5xv 693fa0do6s ysr92xqeypzt2f distk5w937 f7i46eul58 pq6g1miu93jnufy khzfluv6jx0q 9qngc95p7z2xo mgiodi9w2qy a9cosbq22soff px4nfnqesccyrps rg5hcx73q7y6ksr l6htoe6iqvum6 spyt5z1iwcic 0h8e4n59jxejyhk 8fviwv2da2 eczdafinul 3g038j78wd2 7hfgtuz8p8mz44 bp65enq7wxuz40